Стельова плитка - ідеальний стелю для вашого будинкуЗатіваючи ремонт, хочеться отримати ідеальний результат. І саме від красивого стелі залежить, наскільки в результаті затишним буде кімната. Зробити стелю бездоганним можна різними способами, проте, найдоступнішим і демократичним варіантом є стельова плитка - улюблений засіб сучасних дизайнерів.

Характеристики стельової плитки

Стельова плитка випускається у вигляді панелей квадратної форми (іноді - прямокутної). Найбільш поширений розмір 50 * 50 см, рідше зустрічаються панелі 30 * 30 см. Вага однієї плитки не перевищує 500 м Вона може мати як рівну, так і рельєфну текстуру з імітацією ліпнини або різьблення по дереву.
Стельова плитка з плінтусом

Профессиональную сборку мебели Вы можете заказать на сайте http://fasthouse.com.ua/sborka-mebeli, цены на услуги Вас приятно удивят.


рельєфна плитка

Крім того, часто лицьову сторону виробу покривають спеціальною плівкою, пофарбованої під камінь, тканину та інші матеріали. Також існує плитка, яку можливо пофарбувати самостійно, тим самим добившись унікальності і ідеального поєднання з обстановкою вашого приміщення.
Різновиди стельових плиток

Штампована (або пресована) плитка. Це дуже крихкий 6-8 мм пінополістирольний блок, що не забезпечений ніякими запобіжними плівками. Мити таку плитку можна, дозволено очищення лише злегка зволоженою тканиною. Основна відмінність цього виду - доступна ціна;
Інжекційний (або безшовна) плитка. Являє собою потовщений блок (9-14 мм), що володіє прекрасною шумо- і теплоізоляцією. З ряду інших плиток виділяється своїми правильними геометричними формами і цікавими малюнками. Таке покриття можна як фарбувати, так і мити. На жаль, цей вид дуже нестійкий навіть до легких пошкоджень;
Екструдована плитка. Найміцніша і надійна з усіх існуючих видів. Її відмінна риса - це абсолютно рівна поверхня, що виключає наявність зернистості. На панель допускається нанесення будь-якої фарби, перетворюючи її в виріб з мармуру, дерева та інших матеріалів. Загнуті краї панелі відмінно приховують вади стелі. Догляд за плиткою здійснюється за допомогою миючих засобів.

Плитка з принтом

Шикарна стельова плитка

Широкий вибір даного покриття дозволяє знайти оптимальний варіант, враховуючи обстановку, стиль і колірну палітру кімнати. Стеля, викладений плиткою, не покривається пліснявою і відрізняється підвищеною вологостійкістю. Для роботи з панелями не вимагаються спеціальні пристосування, обрізати пінопласт можна простим канцелярським ножем, тому подібна обробка під силу навіть початківцю будівельнику. Також важливим достоїнством цього матеріалу є його прийнятна вартість.

Однак неможливо повністю назвати стельову плитку досконалою. Одним з її слабких місць є не найкраща вогнетривкість. Це обов'язково слід враховувати і не розміщувати електролампу ближче, ніж на 30 см від підлоги.

Похожие статьи:

  1. Нові облицювальні матеріали: керамограніт
  2. Автономне енергопостачання будинку
  3. Як прикрасити територію приватного будинку
  4. Свердловина на воду в підвалі будинку