Ремонт і дизайн ванної кімнати
Ванна кімната - це одне з тих місць, де ми проводимо невелику кількість часу кожен день. Обстановка в ванній кімнаті допомагає нам прокинутися вранці і розслабитися ввечері. Найчастіше ванна кімната - це єдине місце, де можна залишитися наодинці зі своїми думками.

Прагнучи заощадити, господарі квартир не замислюються над дизайном інтер'єру ванної. Вони обмежуються стандартними прийомами, кладуть плитку і кахель як у всіх, намагаються зробити якомога більше самостійно. В результаті ванна виглядає звичайної, нудною, труби можуть почати текти, плитка відвалюватися, полички падати на підлогу. В результаті отримують будівельне сміття, неприємний запах і іржу.

Качественная гипсовая плитка купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Залежно від типу і розміру ванної кімнати вам порадять або провести роботи по плануванню, або якщо дозволяють розміри, втілити дизайнерські ідеї.
Косметичний ремонт ванної кімнати зробить її більш затишною і незвичайної, не змінюючи планування. Якщо це необхідно зробити, то проводять капітальний ремонт ванної "під ключ", що дозволяє зробити ванну більш функціональною і зручною.
Основним матеріалом для обробки ванної кімнати служить кахельна плитка. На сьогоднішній день у продажу є величезна кількість варіантів за кольором, фактурі, структурі. Дивіться варіанти обробки ванної в фотоальбомі: ремонт санвузлів

Можна підібрати ідеально підходить саме для вашої ванної кімнати варіант. Наприклад ванна в стилі хай тек.
Для обробки підлоги застосовують покриття для підлоги. Вони повинні бути безпечні, так як ванна кімната завжди є джерелом підвищеного ризику - підлога мокра, послизнувшись, є ризик вдаритися об край ванни або унітазу. Глянцевий плитка в цьому плані найменш захищає від падінь. Краще вибирати шорсткі поверхні.

Установка ванни або душової кабіни вимагає присутності фахівця. Не намагайтеся встановити їх самостійно. Ви можете пошкодити не тільки саме устаткування, але і затопити сусідів і весь будинок. Адже ванна або душ повинні бути включені в систему каналізації, що вимагає принаймні наявності досвіду. Єдине, що ви можете встановити, так це пральну машину, і то без врізки в центральну трубу.
Для дизайну стелі найкраще підійде підвісний варіант. Двері ванної кімнати визначає всю стильову концепцію, тому може бути як дерев'яної, так і напівпрозорої.

Похожие статьи:

  1. Сезон Відпочинку в Таїланді
  2. Ремонт у ванній кімнаті
  3. ​Плитка для ванної кімнати