​Ринок Кармель в Тель-Авіві

Ринки азіатського регіону вважаються своєрідною пам'яткою, яка залучає своєю неповторною атмосферою, особливими правилами і дуже багатою різноманітністю товарів. Невід'ємною частиною Тель-Авівського ринку є і жвава торгівля, розносить людський гул далеко за межі Кармелі.

Срочные грузоперевозки 10т москва по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Багато туристів, які приїжджають в Тель-Авів, неодмінно намагаються додати в список обов'язкових до перегляду значущих місце міста саме цей базар. На ринок не обов'язково приходити за покупками - його досить просто побачити. Кармель - це місто всередині міста. Зі своїми вуличками, районами, темпераментом. Найбільший відкритий ринок міста відмінно пройде для прогулянки, але не чекайте від неї розслабляючого ефекту. Якщо ви схильні негативно сприймати азіатський колорит, то місце вам здасться брудним, неприємно пахне, торговці непривітними і хитрими, постійно намагаються вас обдурити. У противному випадку, базар, безсумнівно, не залишить вас без вражень, якими ви з задоволенням поділіться зі своїми близькими.

Вас чекають прилавки зі спеціями, які разом зі свіжоспеченим хлібом створюють неймовірні запахи, свіжі фрукти і овочі, що радують око покупців своїми квітами, типові для Азії зазивалочкі і багато іншого. Але про все по порядку.

Ринок Кармель Тель-Авів

Історія ринку Кармель

У ринку російське коріння. Німецький громадський діяч і соціолог Артур Руппін в 1913 році викупив землю недалеко від найдавнішого міста світу і найбільшого порту стародавнього Ізраїлю - Яффо. Розділивши придбану ділянку на частини, Артур відправився в Імперську Росію. Руппін пропонував заможним єврейським родинам, приживаються на території Імперії, придбати земельну ділянку за 1000 рублів.

Артур РупінВ той час у єврейських сімей особливої необхідності в придбанні палестинської землі не було, але деякі все ж погодилися на пропозицію Руппін. І, як виявилося, не дарма. Чотири роки по тому в Російській Імперії трапилася Жовтнева революція. Багато єврейських сімей були змушені негайно покинути країну. Велика частина з них вирушила в Палестину, деяких з яких там уже чекав ділянку землі.

Багато жителів Тель-Авіва, включаючи новоприбулих власників землі у найдавнішого міста світу, страждали від безробіття. Співчуваючи становищу своїх жителів, перший мер міста Меїр Дізенгоф дозволив переселенцям займатися приватною торгівлею. Торговельна справа багатьом було добре знайоме, і дуже скоро поруч з будинками почали з'являтися лавки з товарами. Спочатку це були тільки фрукти і овочі, але дуже скоро торгівля почала нарощувати оберти.

Саме це місце (поруч з вулицею ха-Кармель), землю на якому купив німецький соціолог і продав жили в Російській Імперії євреям, стало першим міським ринком в 1920 році. Зараз він став найвідомішим і найбільшим ринком Тель-Авіва - ринком Крмель.

Як дістатися до ринку Кармель

Кармель розташований в районі Керем ха-Тейманім - самому центрі Тель-Авіва. Ринок проходить уздовж однойменної вулиці, захоплюючи ділянки від сусідніх. Це найбільший і жвавий ринок міста, який важко не помітити, перебуваючи недалеко від нього.

Територія ринку межує з вулицею Алленбі з одного боку, а інша впирається у вулицю Кармеліт (на протилежній ринку стороні вулиці є невелика паркова зона з дитячими майданчиками і лавками, де можна перекусити).

Базар працює щодня, крім суботи. Години роботи Кармель: з 8.00 до 17.00. Самим жвавим днем вважається п'ятниця але і в інші дні туристам радять приходити раніше, так як вже до полудня на ринку Кармель стає тісно. Якщо ви все ж вирішили полоскотати нерви і відвідати базар в єврейський господарський день - п'ятницю, - то вчить той факт, що закриється він в післяобідній час. Самий пік торгівлі припадає на першу половину дня.

Зручніше добиратися до базару пішки або на громадському транспорті. На власному або взятому напрокат автомобілі там краще не з'являтися - з паркуванням великі проблеми, - а на таксі виходить дорого. Ринок розкинувся уздовж набережної і знайти його не складає великих труднощів.

Похожие статьи:

  1. ​Наливна підлога з 3d ефектом
  2. Тайланд Відпочинок жовтня
  3. ​Плитка для ванної кімнати
  4. ​Як правильно створити сайт
  5. Види Туризму в Таїланді