Свердловина на воду в підвалі будинку

   Оскільки свердловина водозабору і трубопровід при негативних температурах схильні до небезпеки промерзання, багато власників заміського житла воліють пробивати свердловини безпосередньо у внутрішньому просторі цокольного поверху будівлі, як на початковому етапі будівництва, так і після його завершення. Але бувають і виключення, наприклад такий свердловиною оснащений відомий салон краси в центрі Москви (докладніше).

   Багато спеціалізовані компанії мають у своєму розпорядженні малогабаритними бурильними установками, які дозволяють вирішити ці завдання.

   Разом з тим, не кожне підвальне приміщення у своєму розпорядженні можливості для проведення буріння свердловин. По-перше, мова йде про необхідний просторі для розміщення бурової установки - малогабаритні установки займають площу близько чотирьох квадратних метрів при мінімальній висоті стелі три метри.

   По-друге, наявність на місці буріння цементної стяжки, значно ускладнить процес виконання робіт, так як доведеться провести частковий демонтаж бетонної підлоги. Таким чином, вартість бурових робіт зросте.

   Як правило, нижні приміщення будинків знаходяться значно нижче рівня землі, тому потрібно герметизація гирла свердловини за допомогою спеціального оголовка. В іншому випадку, сезонні підвищення рівня грунтових вод приведуть до затоплення підвальних приміщень. 

   Салон эротического массажа Красавицы, приглашает Вас отвлечься от будничной суеты, Вы сможете забыть о повседневных заботах и отдохнуть после насыщенного рабочего дня.

   Переваги розміщення свердловини водозабору в периметрі будинку

   Свердловини в теплих підвальних приміщеннях позбавляють власників від необхідності:

   монтувати кесон; 

   утеплювати трубопровід; 

   витрачати додаткові фінансові кошти.

   Недоліки розміщення свердловини на воду в периметрі будинку

   Свердловини є складними гідротехнічними спорудами і вимагають періодичного сервісного обслуговування, а іноді досить складних ремонтних робіт по відновленню або промиванні.

   Безпосередній процес промивки свердловин супроводжується значною кількістю витягується бруду, що не завжди прийнятно для приміщень. Тому, додатково доведеться облаштувати якусь дренажну систему.

   Найзначнішим недоліком вважаються ймовірні ризики розмиву фундаменту. Неякісно проведена гідроізоляція затрубного простору створює ймовірність того, що грунтові води розмиють ґрунти навколо обсадної труби.

   Характерним для подібної ситуації є утворення воронки навколо свердловини. Для того щоб цього уникнути необхідно заповнювати затрубний простір спеціальними герметиками.

   Якщо ви все ж зважилися на буріння свердловини в домашніх умовах, то не варто забувати про головні вимоги до цього складного процесу. По-перше, хоч обладнання для свердловини і відрізняється компактністю, але все ж місце для його установки знадобиться, так ні багато ні мало, а хоча б площу в 1,5 на 1,5 метра. До стелі підвального приміщення так само є свою вимогу - бажано, щоб висота стін була не меншою 2,5 метрів. А також не забувайте про проході для вносити техніки в приміщення - передбачте мінімум один метр ширини спуску в підвал, щоб була можливість успішно пронести всю необхідну техніку і інструмент.

Похожие статьи:

  1. ​Світлодіодні лампи для будинку
  2. Автономне енергопостачання будинку
  3. Відпочинок в Таїланді Влітку