Підбір Туру Тайланд

Tury грн тайські громадяни Yekatyerinburga
Острова-близнюки Пхі Пхі розташовуються в 48 кілометрах на південний схід від Пхукета і в 42 кілометрах на південь від Крабі."У кроці від раю" відчуваєш себе на абсолютно незайманих, відокремлених, сліпучих своєю білизною пляжах острова Пхі Пхі Дон, єдиного в окрузі, має поселення і готелі.Ча-Ам - новий швидко розвивається морський курорт, розташований на західному березі Сіамської затоки в трьох годинах їзди від Бангкока і в 25 км від Хуа Хіна.На відміну від всесвітньо відомої Паттайї, яка розташована на протилежному березі затоки, тут немає метушні великих міст, і це місце чудово підходить для сімейного відпочинку.

Найпопулярніші тури в Тайланд - це відпочинок на західному узбережжі острова Пхукет, який вважається одним з кращих курортів південно-східній Азії.Пхукет називають перлиною Адаманского узбережжя. Найбільший острів у Таїланді, Пхукет розташований в 867 кілометрах на південь від Бангкока.

  Бангкок - столиця Таїланду, головний політичний, економічний, духовний, культурний і освітній центр країни.Місто було засноване королем нині правлячої династії Рамою I в 1782 році.Містоутворюючим фактором для Бангкока протягом двох століть була найбільша в Таїланді річка Чао Прайя і відвідні канали.
о.Чанг (КО Чанг) - другий за величиною острів Таїланду, після Пукета.Він знаходиться в акваторії Тихого океану, на Східному узбережжі Сіамської затоки.Дорога з Бангкока в Ко-Чанг zanimaet 4:00 від Паттайя - 3:00. З Бангкока в Трат aеroporta takzhe літає літак.Переліт займає 45 хвилин. Хуа Хін - курорт, що чарує туристів з першого погляду.Величезні незіпсовані пляжі, обрамлені гаями ананасових пальм, м'який білий пісок, кристально чисте море - чиста екзотика, принадна туристів з усього світу.

Источник: www.sputnik-ekb.ru

Похожие статьи:

  1. Пошук Турів Тайланд
  2. Знайти Тур в Тайланд
  3. Підбір Туров в Тайланд