Скільки Варто Відпочинок на Таїланді

Доступний відпочинок на острові Пхукет в Таїланді

Доступный отдых на острове Пхукет в Тайланде А знаєте який місто вважається кращим курортом в Андаманському морі Таїланду? Це місто Пхукет!

 

Де знаходиться острів Пхукет

 

Острів Пхукет - найбільший острів, який розташований на півдні Таїланду.

 

Ще його називають перлиною, але не через дивовижної природи, а через те, що він схожий на перлину!

 

Неповторні і унікальний пейзажі, зелені пагорби, каучукові плантації і кокосові гаї, прекрасні пляжі і кристально чиста морська вода - все це тут є.

 

Клімат острова Пхукет

 

На острові Пхукет всього дві пори року - сезон тропічних злив і жаркий сезон.Тобто клімат досить «терпимий» для відпочинку. Та що там терпимий, він ідеальний! Ви, напевно, вже подумали, що в сезон дощів там робити нічого.Але це далеко не так! Лівні тривалістю в кілька годин. Где находится остров Пхукет Трохи прохолодно. А після того, як дощик припиниться, можна спокійно прогулятися по пляжу.Зробити пару запливів в море і насолодитися прохолодою.

 

Якщо ж ви не любитель вологого повітря і відпочинку в дощову погоду, то для вас, мабуть, самим відповідним часом буде період з листопада по лютий.В цей час температура коливається від +22 до +34 градусів Цельсія.

 

Отдых на острова Пхукет Пляжі і готелі острова Пхукет в Таїланді

 

Але Пхукет, в першу чергу, відомий своїми пляжами.Більшість райських пляжів знаходиться на західній стороні острова і, до речі кажучи, їх місце розташування дуже зручно для плавання, віндсерфінгу і, звичайно ж, відпочинку.

 

В основному на західному узбережжі Пхукета знаходиться велика кількість пляжів з білосніжним піском, які омиваються кришталево чистими бірюзовими водами Андаманського моря.

 

Самий розкішний і шикарний пляж - це Банг-Тао. Він нагадує невеликий окреме містечко, що живе своїм тихим і мирним життям.Саме тут, в знаменитому готельному комплексі Laguna Phuket, зупиняються і відпочивають заможні люди з усіх куточків земної кулі.

 

Пляж Сурін теж незвичайний по-своєму. Він навіює атмосферу тайської села. Тут будуються окремі торгові та готельні комплекси, розвивається своя інфраструктура.Та й з кожним сезоном популярність його зростає все більше і більше.

Источник: zelenyimir.ru

Похожие статьи:

  1. Дівчата на відпочинку в Таїланді
  2. Кращий Відпочинок в Таїланді
  3. Молодіжний Відпочинок в Таїланді
  4. Відгуки на Відпочинок в Таїланді
  5. Відгуки про відпочинок в Таїланді