Екскурсія в Таїланді

Пхукет і все про Таї

Острови Джеймса Бонда.

Спокійний відпочинок.  
Програма екскурсії: відвідування островів, відвідування острова Джеймс Бонда, катання на каное, відвідування мусульманської села, обід.
З собою необхідно взяти крем від засмаги, фотоапарат  
Якщо ви проживаєте на Патонге або Карон, приготуйтеся до довгій дорозі до порту.Вона займе приблизно годину. Раджу брати програму № 3 ( Найдешевшу з пропонованих).Чесно кажучи програми нічим один від одного не відрізняються. Відмінність - у кількості осіб екскурсійних груп.У 3-й програмі вказано кількість осіб в групі 80, але насправді, у швидкісній човні, та й взагалі на все час екскурсії буде група з 30 чоловік максимум.Відправлення на екскурсію відбувається з північного порту.  
          Plavučee кави. Ціна Майже як посухи.      

Самі острови, розташовані в затоці, де навіть в шторм, штиль на морі.Тому саме на цій екскурсії можна сідати на ніс човна, завчасно використовуйте крем від засмаги, т.к. сонце в Таїланді дуже гаряче і не щадить нікого. До першої зупинки доведеться плисти хвилин 15.Човен зупиниться біля островів, де ви зможете побачити сталогніти, сталогнати, сталоктіти.Взагалі острова тут вважають що виросли з води. Стереотип цей пов'язаний з формою островів. Друга зупинка також в море в оточенні інших островів, що виросли з води.

             
Скала для загадування бажань.
 

Можна пофотографуватися, насолодитися невимовною красою природи.На третій зупинці ви зможете вийти на сушу - і це вже і є острів Джеймс Бонда, де знімався знаменитий фільм.На острові розташований міні ринок з представленими сувенірами, капелюхами, одягом і ще багато різних дрібничок.Ви побачите незвичайну печеру, незвичайна вона тим, що кожен може загадати бажання, і воно збудеться.Для цього необхідно притулитися п'ятами і верхівкою голови до стіни і загадати бажання.Хоча зробити це буде не просто. Гора адже нахилена)  
Після острова Джеймс Бонда на човні вас відвезуть на сусідні острови.Висадка буде на пливкого порту. На ньому вам запропонують напої. Візьміть з собою гроші (чайові для провідника), т.к. на цьому порту вас розсадять на каное, і ви вирушите в дорогу по мангрових чагарниках, по печерах, побачите поблизу сталогніти, та інші природні відкладення.Якщо пощастить, то побачите витрішкуватістю рибку, яка може обійтися без води кілька годин.На мій погляд, каное на цій екскурсії найцікавіше і незвичайне.

Источник: www.phuketdream.com

Похожие статьи:

  1. Екскурсії в Таїланді Відео
  2. Екскурсійний Тур Таїланд
  3. Види Туризму в Таїланді
  4. Тез Тур Екскурсії в Таїланді