Курорти Таїланду Погода по місяцях

погода в тайланде по месяцамУ Таїланді виділяють три погодних сезону: високий, низький і «піковий».Піковий сезон триває з листопада по лютий. У цей період відпочинок в Таїланді обійдеться вам в пристойну суму: ціни на житло, їжу, екскурсії в цей час максимальні, що обумовлено величезним напливом туристів.Найбільший приплив відпочиваючих в країну припадає на грудень і січень.У ці місяці погода в Таїланді особливо комфортна для європейців: середня температура повітря тримається на позначці в 29 градусів і дуже рідко перевищує 32 градуси.

 

Закінчення сезону «піку» знаменує початок високого сезону.Він триває з початку березня і до кінця травня.

 

погода в таиланде в яваре В цей період як ціни, так і приплив туристів кілька спадають.А до кінця травня продавці, екскурсоводи та інші місцеві жителі, які заробляють на туризмі, починають активно змагатися за увагу відпочиваючих.

 

Відповідно, і торгуватися в цей період стає особливо вигідно, оскільки тайці охоче йдуть на поступки заради порівняно невеликого заробітку.Погода в цей час стоїть сонячна, а знижки приємно радують душу.

 

Низький сезон або «сезон дощів» припадає на літні місяці і триває з червня по кінець жовтня.Протягом усього цього періоду в Таїланді коштує хмарна погода, перемежається короткочасними мусонними зливами.

 

погода в таиланде в апреле Уперше до Вас потрапив цей смачний екзотічекій фрукт-рамбутан? Не знаєте з якого боку підійти і з чого почати? Ми підкажемо як є рамбутан.

 

Ви вже пробували цілу палітру смаків екзотичних фруктів Таїланду, і Вам хочеться поділитися з близькими? Тоді як привезти фрукти з Таїланду дивіться тут.

 

Звичайним явищем у цей період стають повені. Ціни падають до мінімально можливого рівня, а й квитки на екскурсії доводиться купувати з оглядкою на погоду.

 

Погода в Таїланді по місяцях

 

Щоб допомогти вам зорієнтуватися з найбільш переважним часом поїздки в Таїланд, ми склали опис погоди в цій країні на кожен місяць.

Источник: kurort-vostoka.ru

Похожие статьи:

  1. Карта Таїланду з курорту
  2. Курорти Таїланду Фото
  3. Курорти Таїланду Опис
  4. Курорти Таїланду Пхукет Фото
  5. Курорти Таїланду Паттайя Опис