Самий Дешевий Курорт Тайланда

Кращі курорти Таїланду

Паттайя - самый популярный курорт в Тайланде Курорти Таїланду можна розділити залежно від їх місця розташування - Сіамський затоку або Андаманское море.До першої групи належить Паттайя, Хуа Хін, острова Чанг, Самуї, Пангало та інші.Їх головна особливість - більш помірний клімат, менше хвиль на морі і відсутність яскраво вираженого сезону дощів, т.е. опади і хвилі на морі можуть бути як взимку, так і влітку. Паттайя - самый популярный курорт в Тайланде Хоча від місця до місця вони відрізняються по місяцях (десь їх більше в листопаді, а десь в червні).

 

Популярні курорти, розташовані в Андаманському морі - це Пхукет, Крабі, Пхі-Пхі, Ланта та інші.Тут сезон дощів виражений дуже яскраво і повторюється з року в рік в один і той же час, з травня по жовтень-листопад.У цей період опади можуть бути 5-6 разів на тиждень і по кілька годин щодня.Хвилі на морі майже завжди великі і купатися зможуть лише досвідчені плавці.А ще в цей період дуже сильні підводні течії, тобто вони запросто можуть віднести вас у відкрите море, далеко від берега.Тому майже кожен день з травня по листопад на головних курортах Андаманського узбережжя можна побачити червоні попереджувальні прапори, що забороняють купання.У цей час краще сюди не приїжджати, особливо з дітьми, тому що купуватися вам навряд чи вдасться.

 

Інша справа - період з грудня по березень.У цей час хвиль трохи, підводних течій немає, опади дуже рідкісні, а море набагато прозоріше, ніж на популярних тайських курортах, розташованих в Сіамській затоці.Одним словом, ідеальне місце відпочинку.

 

На наш погляд, якщо ви їдете в перший раз, то вам варто вибрати одне з трьох місць - Паттайю, Пхукет або Самуї - це кращі курорти Таїланду.

 

Самуи - самый лучший курорт в Сиамском заливе (Тайланд) До решти досить довго добиратися (з пересадками) і вони не дадуть вам повне уявлення про країну (т.е. ви побачите природні краси, але от з рукотворними пам'ятками, магазинами і багатьма розвагами там туго).Інша справа три вищеназваних курорту Таїланду, на яких є все - тропічна природа та культурні пам'ятки, храми і торгові центри, масажні салони та розважальні заклади, ресторани з національною кухнею і бари з дівчатками.Хоча кожен, безумовно, має своїми особливостями, головні з яких наступні: Паттайя - найдешевший і близький до Бангкоку (а там знаходяться кращі пам'ятки країни), Пхукет - дорогий, але з самим прозорим морем і красивими ландшафтами, а Самуї - самий екзотичний і «дикий» з цих трьох.Розглянемо кожен з головних курортів Таїланду детальніше.

Источник: pattayatrip.ru

Похожие статьи:

  1. Дешеві Курорти Таїланду
  2. Самий Кращий Курорт Тайланда
  3. Самий Дорогий Курорт Тайланда