Відпочинок в Пата Тайланд

Пляжний відпочинок. У Паттайя це

Для підбору туру в Таїланд пропонуємо Вам скористатися зручною формою "Пошук туру", наведеної вище.

 

Тури в Тайланд - це подорож у країну чудес, фестивалів, пам'яток і подій.

 

Таїланд - вражаюче королівство, де гостей чекають буддистські храми, екзотична дика природа і прекрасні острови Паттайя, Пхукет і багато інших.Поряд із захоплюючою історією та унікальною культурою, яка включає притягальну тайську їжу і тайський масаж, в Таїланді ви зустрінете сучасну столицю і доброзичливих людей, які створюють відому у всьому світі репутацію "Таїланд-земля посмішок".

 

Готелі Тайланда є одними з кращих в світі, є вони п'ятизірковими розкішними спа або химерними сімейними бунгало з видом на пляж.У Таїланді є готель для кожного мандрівника на будь-який бюджет.

 

Острови Таїланду є одними з найбільш відвідуваних місць на планеті.

 

Що входить в розум мандрівників, коли ми говоримо про море, сонце і піску? Відповідей багато: Паттайя, Пхукет, Ко Чанг, Ланта, Самуї, Пхі Пхі, Ко Липі, Крабі ... Ці та багато інших чудові місця ви можете відвідати, відправившись в поїздку в Тайланд.

 

Ми запрошуємо Вас відвідати острів Пхукет, який по праву вважається найпрестижнішим курортом Тайланда.Велика частина острова Пхукет покрита пишними тропічними лісами, екзотичними парками, плантаціями кокоса.Пхукет-найбільший острів Таїланду, з'єднаний з материком дамбою.На Пхукеті є міжнародний аеропорт.

 

Мікроклімат і відмінна екологія Паттайї дозволили острову стати курортом санаторного типу.Паттайя розвивається не тільки як курортна зона, але і як найбільший індустріальний, медичний і освітній центр Тайланда.Поряд з цим Паттайя - місто-свято, яскравий, самобутній, веселий.Острів Патайя - це центр нічного життя Таїланду, що пропонує розваги на всі смаки та орієнтації.Відпочинок в цьому райському куточку доставить Вам неймовірно цікаві враження та яскраві спогади!

Источник: www.traveldom.ru

Похожие статьи:

  1. Відпочинок Тайланд Самуї
  2. Відпочинок в Таїланді Зараз
  3. Відпочинок на Морі Тайланд