Тури в Тайланд Корал

Туроператор Подорожі Корал (Coral Тревел)

Сертификат уполномоченного агентства Coral Travel 2012 Coral Travel один з провідних туристичних операторів для vyezdnomu туризму, що працюють в цій галузі з 1995 року.Компанія сприяє створенню цивілізованого російського туристського ринку і прагне зробити якісний відпочинок можливим для кожного жителя країни.

 

Збільшення своєї частки на ринку, розвиток нових напрямків, розширення бізнесу за допомогою підвищення якості та асортименту послуг, що надаються - ось короткий перелік далекосяжних планів туроператора Корал.

 

У Москві Корал має 3 офісу та 10 - у регіонах Російської Федерації.10 офісів розташовані на Україні: 5 в Києві та 5 в обласних центрах (Одеса, Львів, Харків, Запоріжжя, Донецьк).Компанія на постійній основі співпрацює більш ніж з 6 тисячами агентств по всій Росії, 1 тисячею готелів і понад 15 авіакомпаній.

 

Награда за профессионализм - премия Starway 2011 За останнє десятиліття стабільної роботи Корел Травел постійно нарощує обсяги продажів і тонко реагує на найменші зміни споживчого попиту.Вже в 2005 році компанія входила до п'ятірки найбільших російських туроператорів.Корал організовує індивідуальні та групові і тури на основі власних регулярних рейсів і чартерних програм, активно розвиває всі відомі види туризму - від корпоративного до преміум класу.

 

Сьогодні в рік компанія організовує відпочинок більш ніж для півмільйона туристів.На регулярній основі туроператор здійснює авіаперевезення з усіх аеропортів Москви та понад з 25 інших міст Росії.Величезна увага в компанії приділяється людським ресурсів та систем управління якістю, що дозволило добитися бездоганної репутації серед клієнтів.

 

Компанія володіє 20-річним професійним досвідом у сфері виїзного туризму, тури від CORAL TRAVEL це завжди тільки високоякісний турпродукт.

 

Які саме види туризму пропонує компанія, і на яких саме турах вона спеціалізується?

 

По-перше, спектр пропозицій компанії дуже широкий, що видно навіть з терміну діяльності компанії на ринку.

 

По-друге, число споживачів постійно зростає і не можна однозначно сказати, яких клієнтів більше: корпоративних або приватних осіб, що прагнуть відмінно відпочити.

Источник: www.unitours.ru

Похожие статьи:

  1. Курорти Таїланду Карта
  2. Тури в Тайланд від Пегаса
  3. Тури в Тайланд Вартість
  4. Тури в Тайланд Путівки
  5. Тури в Тайланд Самуї